Strony internetowe

Strona internetowa Retro HostelStrony internetowe, które projektujemy, oparte są na najbardziej popularnym na świecie systemie zarządzania treścią (CMS) o nazwie WordPress. Jest to system, który umożliwia edycję i aktualizowanie treści zawartych na stronie internetowej w prosty i intuicyjny sposób, bez potrzeby znajomości zasad kodowania. Każdy klient zamawiający u nas wykonanie strony www ma dostęp do zaplecza swojej witryny. Dzięki prostocie zarządzania stroną zbudowanej na WordPress’ie, dodanie nowego artykułu łącznie ze zdjęciami jest na tyle proste, że może zająć dosłownie parę minut. Edycja treści przypomina pracę w uproszczonym edytorze tekstowym, a samo wstawianie zdjęć sprowadza się do przeciągnięcia ich z dysku do okna przeglądarki.

Ogromną zaletą stron stworzonych w oparciu o system WordPress jest jego struktura i budowa treści zoptymalizowana pod kątem internetowych wyszukiwarek. WordPress jest pod tym względem najlepszym systemem zarządzania treścią na świecie,  a wszelkie działania zmierzające do osiągnięcia jak najwyższych pozycji w rankingach internetowych wyszukiwarek dają bardzo dobre rezultaty na stronach opartych o ten system.

Jeśli pragną Państwo otrzymać szczegółowe informacje dotyczące wyceny projektu strony internetowej, prosimy o wysłanie zapytania za pomocą formularza kontaktowego na stronie Kontakt.