Czym powinien się charakteryzować film promocyjny?

Kręcenie filmu reklamowego

Filmy promocyjne powstają w bardzo konkretnym celu. Najczęściej jest to zachęcenie odbiorcy do zakupu określonego towaru czy skorzystania z usługi. Spot ma również utrwalać w świadomości grupy docelowej świadomość marki. Jego przekaz powinien być pozytywny i niosący pozytywne skojarzenia. Niezbędne jest zatem, by spełniał pewne warunki.

Czytaj dalej»

Identyfikacja wizualna dla firmy Trebord

folder A4 - Trebord - okladka

Firma Trebord z Poznania zajmuje się tworzeniem ekskluzywnych mebli na indywidualne zamówienie. Ofertę tej firmy stanowią przede wszystkim stoły z drewna – stoły do jadalni oraz stoły kawowe.

Czytaj dalej»

Identyfikacja wizualna dla Retro Hostel Poznań

Logo - folia na okno

Praca nad identyfikacją wizualną dla Tey Hostel nie była naszą pierwszą przygodą związaną z hostelem. Kilka lat temu mieliśmy okazję po raz pierwszy pracować nad wykreowaniem innej hostelowej marki, która dopiero powstawała, a mianowicie Retro Hostel Poznań.

Czytaj dalej»

Inotel – „3D w PS”

projekt z grafiką 3D, Photoshop CC

Dla firmy Inotel wykonujemy systematyczne zlecenia na projekty graficzne oraz druk. Przy okazji styczniowej i czerwcowej kampanii stworzyliśmy projekty, które promowały głównie nową ofertę na pakiety internetowe. Nasza praca polegała wówczas na opracowaniu graficznym między innymi plakatów, folderów, ulotek, banerów wielkoformatowych, banerów na stronę internetową oraz na Facebook’a.

Czytaj dalej»

Sesja ślubna

sesja ślubna, zdjęcia ślubne, pierwszy taniec

Do tej pory raczej rzadko wykonywałem takie zlecenia, ale raz na jakiś czas zdarza się okazja, kiedy chwytam torbę z fotograficznymi akcesoriami, zakładam białą koszulę i jadę fotografować ślub.

Opisywane tutaj zlecenie było tak naprawdę pierwszym tego typu w mojej karierze, dlatego sądzę, że może być ciekawym przykładem dla każdego, kto zastanawia się czy da radę podołać takiemu wyzwaniu.

Czytaj dalej»